Tudorbet Tv

Tudorbet giriş işlemini yaptığınızda, sıralanmış hizmet seçeneklerinin ya da ana sayfanın sağ üst tarafına doğru baktığınızda, burada tudorbet TV şeklinde bir ifade olduğunu göreceksiniz. Giriş yap butonunun hemen sol tarafında bulunmaktadır. Bu yazıda sizlere, TV özelliği nedir, nasıl kullanılır? Gibi soruların cevabını vermeye çalışacağız.

Kimler Tudorbet İle Canlı Maç İzleyebilir?

Önce kimler tudorbet ile canlı maç izleyebilir?  Sorusunun karşılığına bakalım.  Bu özelliği kullanmak amacı ile zorunlu olarak tudorbet üyelik işleminin yapılmasına gerek bulunmayacaktır. Tabi ki üye olan şahıslar TV özelliğini ya da diğer adı ile canlı maç izle özelliğini kullanabilir ancak, sitenin yeni giriş adresini bilen ya da TV bölümünün adresini bilen herkesin, her sporseverin de canlı maç izle özelliğini kullanması mümkündür.

Tudorbet Canlı Maç Ücretli mi?

Peki bu hizmet verildiğine göre, bu hizmet karşılığında para talep edilir mi? Tudorbet canlı maç ücretli mi? Canlı maç izle özelliği, bedava canlı maç izle anlayışı ile sunulmaktadır. Abone olmanıza, para yatırmanıza, karşılaşma satın almanıza ya da şifreli kanalların yayın anlayışına istinaden aylık ödenmektedir.  6 aylık ya da yıllık para ödemenize veya benzer bir anlayışı gündeme getirmenize gerek bulunmamaktadır.

Canlı Maçta Spor Dalları

Tudorbet TV özelliği farklı spor dallarında programa dahil edilmiş, farklı spor dallarında yayın yapılır.  Tudorbet canlı maçta spor dalları anlayışında, futbol, tenis, masa tenisi, voleybol, basketbol, hentbol, buz hokeyi, Amerikan futbolu ve benzer spor branşlarına yer verilmiştir. Sadece futbol ya da sadece basketbol karşılaşmaları ile sınırlı kalınmamıştır. Geniş bir portföy oluşturulduğu, geniş bir market oluşturulduğu izlenebilmektedir.

TV bölümüne geldiğinizde, bölüm içerisinde arama motorunu kullanabilirsiniz. Ülke isimlerini, turnuva isimlerini ya da şampiyona isimlerini veya takım isimlerini yazabilirsiniz. Bu sayede, programa dahil edilmiş karşılaşmaların oynanacağı tarihi, oynanacağı saati görebilirsiniz. 2 dakika önce, başlama saatinden 2 dakika önce takım isimleri üzerinden işaretleme işlemini gerçekleştirirseniz, canlı yayına bağlantı sağladığınızı, naklen karşılaşmaları izlemeye başladığınızı görebilirsiniz.

Canlı Maç İzle