Tudorbet Finansal İşlemler

Rahat bir şekilde Tudorbet finansal işlemler anlayışında, para yatırma ve çekme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu site her türlü kolaylığı sağlamış olmak ile birlikte, hızlı işlem anlayışını da gündeme getirmiştir.

Tudorbet Para Çekme
Tudorbet Para Çekme

Tudorbet Para Yatırma

Finansal işlemler anlayışında ilk olarak, Tudorbet para yatırma anlayışına bakalım. Bir hesap meydana getirdikten sonra, banka havalesi ya da EFT ile karekod, papara, cepbank, bitcoin ile kredi kartı ile para yatırma işlemini yapmanız mümkün olacaktır. Para yatırım işlemlerinde belirlenmiş limitler vardır.

Karekod ile en az 50 TL,

Cepbank ile en az 20 TL,

Papara ile en az 50 TL,

Bankamatik ya da kredi kartı ile en az 150 TL,

Banka havalesi ya da EFT ile en az 1.000 TL,

Bitcoin ya da alt coin sistemleri ile en az 50 TL para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Yatırdığınız para çok kısa sürede hesabınıza geçecektir.
Yatırım Bonusunuzu Almayı Unutmayın!

Tudorbet Para Çekme

Finansal hareketlerin bir de Tudorbet para çekme bölümüne bakalım. Sitede para çekme işlemleri konusunda papara, bitcoin, havale, EFT seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu seçenekler üzerinden herhangi bir gün ve saatte para çekme talimatı verebilirsiniz. Minimum para çekme miktarının 100 TL olduğu görülebilmektedir. Tek seferde en az 100 TL çekebilirsiniz. Gün içerisinde 2 seferde, en fazla 10.000 TL çekebilirsiniz. 24 saatte 2 defa para çekme talimatı vereceksiniz. Ancak, günlük 10.000 TL maksimum sınırı geçemezsiniz. 1 haftada site içeriğinden çekebileceğiniz en yüksek miktarın ise, 70.000 TL olduğu görülmektedir.

Aradığınız Herşey Burada!

Tudorbet Finansal İşlemlerde Komisyon Almaz

Sizlere farklı bir açıdan Tudorbet finansal işlemler hakkında bilgi verelim. Unutmayın, Tudorbet finansal işlemlerde komisyon almaz. Para yatırma işlemini yaparsınız. Yatırdığınız para hesabınıza net olarak geçer. Havale, EFT ile yatırdığınız para hesaba eksik geçmiş ise, banka müşteri hizmetlerine sorun ya da dekont üzerinden inceleme yapın. Gönderdiğiniz para üzerinden banka masraf kesmiş olabilir. Para çekme işlemlerinde bu site komisyon almaz. Para çekme işleminde bankacılık işlemlerini, sanal cüzdanları ya da kripto para sistemlerini kullanmanız önemli değildir. Komisyon ödemediğinizi göreceksiniz.

Tudorbet Giriş